понеділок, 13 липня 2015 р.

Кривава субота у Мукачевому Закарпатської області сколихнула всю Україну. ( відео )

 Стрілянина, призвела до людських жертв, пожеж та вибухів. Правий сектор та оточення одного з народних депутатів вчинили стрілянину.
Дісталося і правоохоронцям, які намагались стабілізувати ситуацію. Результат трагічний, а як наслідок – відтепер всі учасники кривавих подій розбираються – хто правий, а хто винуватий. Правий сектор розпочав Всеукраїнську акцію протесту на захист своїх. Пікетують і в Дніпропетровську.  
«Правий сектор» пікетує адмінбудівлю Дніпропетровського обласного управління внутрішніх справ. В неділю вночі люди у камуфляжній формі встановили намет, поблизу якого чергує з півсотні мітингувальників. Як повідомляють правоохоронці представники «Правого сектору» поводять себе спокійно, ніяких  вимог не висувають. Їхній пікет  проходить у рамках Всеукраїнської акції протесту.
Кривава сутичка  сталася 11 червня у Мукачевому. Конфлікт відбувся між «Правим сектором»,  правоохоронцями та представниками одного з народних депутатів України. У результаті стрілянини загинули троє, поранені чотирнадцятеро.  У Мукачевому правоохоронці та військові оточили  бойові підрозділи «Правого сектору» у лісосмузі. На підтримку останніх по всій Україні мітингують їхні соратники. Дніпропетровський осередок  «Правого сектору» осторонь не залишився.
Представники Дніпропетровського осередку «Правого сектору» зазначають, що їхній пікет мирний та неозброєний, проте безстроковий. Стоятимуть поки їхні вимоги не будуть виконані.
У «Правому секторі» наполягають: відправити у відставку міністра МВС та на справі розпочати реформу правоохоронної системи. Що ж стосується ситуації на Дніпропетровщині, як обіцяють протестувальники, вона  залишатиметься стабільною.