середа, 8 липня 2015 р.

Скасувати аудіо рекламу у маршрутках закликають громадські активісти Дніпропетровська.

За день, тільки на одному маршруті вони зібрали близько 300 підписів городян, яким не подобається нав'язлива реклама у транспорті.
На  скільки  законні  такі  монітори  та  чи можливо  прибрати  їх з  автобусів  розбиралися наші журналісти.
Спроби заборонити  аудіо рекламу  у  транспорті громадські  активісти  почали  зі  121ого маршруту. Підписи невдоволених пасажирів  вони збирали прямо в черзі на зупинці. За одну годину майже півсотні  городян  погодилися  поставити свій автограф,  аби в автобусах їхнього маршруту зняли рекламні  монітори.
Противники аудіо реклами обурені  і не розуміють, чому  міська влада  дозволяє перевізникам   розташовувати у своєму транспорті  рекламні монітори. Посилаються на закон.
Андрій, інженер  однієї  з  дніпропетровських компаній, що  встановлює  рекламні  монітори, запевняє, що вони не порушують  жодних законів. Адже повністю застосовують власне обладнання  і не  використовують а ні  мікрофони, а  ні звукові  колонки автобусів  та маршруток. Саме  про них   і  йде  мова  у  вищенаведеній  статті  закону. За потреби  водій   завжди  може  повідомити  пасажирам  потрібну  інформацію через  звукову  мережу  автівки. Відеоконтент  та  рівень  звуку  моніторів  контролюється   дистанційно та не заважає  роботі водіїв.