понеділок, 27 липня 2015 р.

Поліцейська академія в Дніпропетровську. ( відео )

Це не назва фільму, а реалії нашого міста. Від сьогодні, на базі академії МВС, розпочали набір до підрозділу поліції. Структура для України нова, проте за рівнем підготовки добровольці не поступатимуться своїм американським колегам.
Поліція Дніпропетровська. Структура, що викликає запеклі суперечки серед пересічних громадян. Хтось сподівається на позитивні зміни, а хтось вважає, що від нової назви рівень злочинності не зменшиться. Однак, приклад київського підрозділу дає надію на докорінну зміну правоохоронних органів в кращий бік.
В Дніпроретровскій академії МВС, з самого ранку розпочали прийом заяв на вступ до лав нової силової структури. Лише за перші 3 години близько сотні добровольців висловили бажання стати поліцейським.
Для вступу до підрозділу не потрібно бути міліціонером чи іншим силовиком. Головне – бажання змінити Україну на краще. Всьому іншому – навчать. На даний момент, до лав патрульної поліції планують набрати 1100 осіб. Тож конкурс буде суворим: оцінка рівня загальних знань, фізичної підготовки та психо – діагностиче тестування. І це лише початок. Через такі випробуваня аби хто не пройде - говорять координатори курсу. Проте, складності не лякають перших добровольців. Один з них – Микола, історик за освітою.
Самі ж кандидати в захваті від можливості змінити на краще систему правоохоронних органів.  І служба в поліції – чудова можливість для них долучитися до цих змін.
Після проведення відбору, що триватиме до 14-го серпня, на новобранців чекає непростий курс підготовки з усіх необхідних дисциплін. І тільки після успішного складання іспитів новоспечені поліцейські розпочнуть свою службу. Відтак, вже незабаром вулиці Дніпропетровська патрулюватимуть підготовлені та професійні правоохоронці, не гірші за своїх іноземних колег.