понеділок, 13 липня 2015 р.

Обережно, злочинці. ( відео )

 На Дніпропетровщині вуличні крадії відкрили сезон полювання. Грабіжники цуплять жіночі сумочки, ювелірні прикраси та гаманці. Жертвою ризикує стати кожен  чи то на зупинці, у людних місцях та навіть у під’їзді власного будинку.
Як уберегти себе від любителів легкої наживи та що робити, якщо ви вже стали жертвою крадіжки – дізнавалась моя колега.
Вікторія досі із жахом згадує той день, коли у під’їзді власного будинку на неї напав грабіжник. Із криком та вимогами віддати гаманець, чоловік почав їй погрожувати. Коли виявилось , що грошей жінка  не має, злочинець не розгубився - вирішив узяти  бодай щось.
І таких випадків безліч. Щодня десятки людей стають жертвами вуличних бандитів.  Комусь щастить більше, комусь менше. Але постраждалих безліч – це факт. Привертають увагу грабіжників жіночі сумочки, ювелірні прикраси та гаманці. А місця крадіжок у  шахраїв схожі.
Але, якщо ви все ж стали жертвою грабіжника – не панікуйте. В першу чергу – дзвоніть до міліції, а не намагайтесь самі грати у детектива.
Стражі порядку   попереджають -   чим раніше ви  повідомите про крадіжку в міліцію, тим більша ймовірність того, що ваші речі все ж знайдуть та повернуть вам цілими і неушкодженими.