четвер, 16 липня 2015 р.

Відтепер про здоров я бійців дбатимуть чотирилапі лікарі. ( відео )

 У рамка курсу «Друг для героя» кінологи  готуватимуть компаньйонів для реабілітації військових. Тренінги проходитимуть на базі  «Союзу самаритян кінологів України» під Броварами. Докладніше знають мої колеги.
Принести капці, вимкнути світло чи перевести через дорогу. З цим бійцям, що потребують підтримки, допоможуть спеціально навчені собаки. Двотижневий курс  «Друг для героя» об’єднає у собі теоретичні тренінги та практичні заняття. Тут кінологи з України та Канади пліч о пліч працюватимуть з бійцями й готуватимуть собак компаньйонів. Та кінологи говорить, що далеко не кожен військовий наважується взяти участь у такому експерименті.
Адже подібна терапія для України - нова.
Тварин готуватимуть впродовж півтора року та після цього вони стануть повноцінними членами сімей. Пані Лариса працює кінологом на волонтерських засадах вже майже вісім років. Жінка запевняє – в першу чергу на курсах готуватимуть собак саме для ролі помічника. Та наголошує на тому, що всі тварини – майстри своєї справи.
Більше того організатори говорять, що всі бажаючі бійці зможуть спробувати себе у ролі кінолога. Та в майбутньому допомагати побратимам виховати для себе не лише помічника, а й вірного друга.
Спочатку навчання на курсах проводитимуть з тваринами - вихованцями кінологічного центру.
Та на майбутнє планують відбирати тварин з притулків. Всі вони пройдуть попередню перевірку та підготовку. Перша ж лекція у рамках курсу стартує вже 9 серпня.