середа, 15 липня 2015 р.

«Прометей» набирає сили. ( відео )

Один з кращих ОСББ Дніпропетровщини вже 3-й рік поспіль перемагає в обласному конкурсі з питань енергозбереження.
Мешканці будинку по вулиці Погребняка 18 В наочно показують усім, чого можна досягти спільними зусиллями.ОСББ «Прометей» не несе вогню. Однак, там знають, як зберегти його тепло. Вже 3 роки поспіль проекти з енергозбереження, що представляють  місцеві називають одними з кращих в області. Результат помітили усі мешканці.
Проте, подібні інвестиції отримують не всі бажаючі.  А ті, хто розробив проект з енергозаощадження, вигадав як його втілити, та направив ідею на конкурс соціальних грантів. Кращі проекти реалізують спільними зусиллями. За словами Євгена Удода такий конкурсний відбір є цілком справедливим. Адже, участь беруть люди, що готові докласти зусиль задля покращення життя, а не чекають коли все зроблять за них. Враховуючи ціну на енергоносії, мешканці Погребняка 18 В не тільки покращують стан будинку, а й економлять значну сумму. За рахунок раціонального використання тепла – вартість комунальних послуг для них на декілька порядків менша. Саме цей показник є головним для жителів будинку.
Цього року проведуть ще 1 конкурс. Бюджет його збільшили, а відтак більшими будуть і гранти переможців. Орієнтовно, сума дорівнюватиме ста – ста п’ятдесяти тисячам гривень. Тож,дніпропетровці мають всі шанси зустріти зиму підготовленими та в комфортних умовах.