середа, 8 липня 2015 р.

Заняття на зразок комп’ютерної гри у 3 Д форматі так у таборі «Iron Dnepr» виховують справжніх патріотів.

 Вже цього тижня у військово - патріотичному клубі стартувала четверта зміна.  Цього разу тут пройдуть навчання школярі з Дніпродзержинська та Петриківського району.  
Працюватиме він як і раніше на базі Дніпропетровського університету внутрішніх справ. Тут підлітків навчать влучно стріляти, тримати оборону та вміло надавати першу медичну допомогу. Нагадаємо,  що у червні  такий формат відпочинку для школярів створили за ініціативи очільника області Валентина Різниченка.
Спочатку - обов’язковий інструктаж з техніки безпеки та майстер клас з захоплення автомобіля із порушниками. Й лише після цього школярам - новобранцям клубу видали зброю. І нехай автомати ці лише для гри в страйкбол, ОХОЧИХ побути міліціянтами чимало.
Курси молодого бійця проводять у виші вже не вперше, за словами організаторів програма четвертої зміни – насичена. Захоплення автомобілю, штурм будівлі та гра у страйкбол – все для того аби юні патріоти максимально поринули у військову атмосферу. Сьогодні за розкладом практичні заняття.
Керує цим проектом відомий «кіборг» Кирило Недря, ВПРОДОВЖ року чоловік служив у зоні АТО. Сьогодні ж він ділиться досвідом зі школярами. Викладач клубу ГОВОРИТЬ –  кожна зміна тут не схожа на попередню. Тож  намагаються урізноманітнити заняття для того, аби школярі краще засвоювали отриманні знання.
Загалом за три зміни у клубі вже пройшли підготовку близько 120 школярів.  заняття ж  тут триватимуть до кінця серпня.