понеділок, 13 липня 2015 р.

На базі «Дніпро – 1» і досі панує святкова атмосфера. ( відео )

Адже нещодавно їхній побратим на прізвисько «Граф» одружився. Свято видалося на славу. До самого світанку звідусіль лунали сміх та пісні. Солдати розважалися та відпочивали від тяжких боїв. Усі подробиці бачила наша знімальна група.
Війна коханню не перешкода. Про весілля волонтерки та бійця «Дніпро – 1» чув ледь не весь Дніпропетровськ. Майже до ранку звуки свята заважали спати усій околиці. Привітати молодят приїхало близко сотні гостей. В цей день було не важливо військовий ти чи цивільний – двері стратегічного об’єкту відчинені для всіх запрошених.
знайомі молоді  вже давно. А от їхнє почуття зародилося лише півтора роки тому. Майже одночасно із початком заворушень в Україні. Тоді молоді люди разом боронили будівлю Дніпропетровської облдержадміністрації. Він стояв на захисті, вона ж – годувала людей.  Нині  події, що пережив Дмитро у зоні АТО надали йому мужності зробити рішучий крок – одружитися.
Друзі та родичі наперебій вітали молодих. Новоспечену сім’ю буквально засипали подарунками та побажаннями. Однополчани Графа вітають його, як брата. Наречену ж називають сестрою.
Командир полку сподівається, що це не останнє весілля бійців «Дніпро – 1». На його думку таке свято є дуже сиволічним. Адже територію полку бійці вважають другою домівкою. Відтак, всі учасники свята – члени однієї великої родини. Що ж до весільної подорожі – молоді самі вирішать, коли їм відпочивати.