вівторок, 9 червня 2015 р.

Кремезні чоловіки, круті байки та дівчата у бікіні. Так минулого тижня пройшло байк-шоу в Одесі. ( відео )

 Майже  завжди  байкерські вечірки – це закриті заходи і потрапити на них можуть  далеко  не всі. Але  цього  разу  Одеська  Аркадія  була  відкрита  для  кожного.
Це  був  перший  фестиваль  українських байкерів  такого  масштабу. Протягом  трьох днів  в Аркадії  гостей  розважали  рок-групи. На  присутніх  чекало вражаюче  мото-шоу, ярмарок і,звісно ж, конкурс кращої міс – бікіні.
Спочатку  мешканці Одеси зустріли колону байкерів із острахом і негативом, та невдовзі переконалися,  що  хлопці  на мотоциклах звичайні українці,  які  теж  вміють культурно відпочивати.
Цьогорічний  байк-фестиваль в Одессі сміливо  можна назвати  міжнародним, адже  участь  у ньому  взяли  мотоприхильники  з   Польщі, Угорщини, Грузії і навіть з Росії. Всі байкери - в душІ  романтики.  Кожен з них не уявляє життя без  свого залізного  конЯ,  друзів  та безкінечних  мандрівок. А  ще  вони  активно  підтримують  українську  армію, та  допомагають родинам  загиблих  бійців, але  говорити  про це  не вважають  за  потрібне.