пʼятниця, 26 червня 2015 р.

Військовий борт з Маріуполя доставив на Дніпропетровщину двох важких пацієнтів – восьмирічного хлопця та двадцятирічну дівчину. ( відео )

У хлопчика проблеми із судинами головного мозку, у дівчини важкі травми після ДТП. Цих хворих неможна було перевозити на реанімобілі – рахунок йшов на години. Завдяки спільним зусиллям волонтерів, медиків та військових, пацієнтів швидко доставили до Дніпропетровщині на літаку.
Двох важких пацієнтів з Маріуполя в лікарні Мечникова вже чекали. Прибули вони вчасно, супроводжували їх матусі. Донька Інни Жучик двадцятирічна Маргарита потрапила у ДТП разом зі своїм хлопцем військовим 25 бригади. Молоді люди приїхали до Маріуполя аби познайомитись з батьками  хлопця. Восени збирались зіграти весілля. По дорозі назад трапилось непоправне. Страшна аварія забрала життя Олексія – нареченого Маргарити. Сама вона у тяжкому стані наразі перебуває у лікарні Мечникова.
Мама дівчини не перестає дякувати всім, хто своєчасно доставив Маргариту до медзакладу. Наразі дівчина під пильним та надійним наглядом.
Восьмирічному Артему стало раптово зле – згадує Алла. Стан погіршувався чи не щогодини. Невдовзі хлопчик потрапив до реанімації. Медики радили – терміново потрібно у Дніпропетровськ.
Маленькому Артемці зробили ретельне дослідження судин. Тоненький зонд ввели через стегнову артерію та що називається провели контрольну перевірку всього організму. Обстеження  проводили на сучасному медичному обладнанні. Причину недугу таки  виявили.
Стан Артема доволі небезпечний, але врятувати хлопчика цілком можливо. Треба попередити повторний розрив судин та видалити гематому. Врятувати хлопця цілком можливо. Тож на обох нових пацієнтів Мечникова чекають операції. Але важливо, що загроза їх життю вже минула, вони  під надійним наглядом.