середа, 24 червня 2015 р.

На базі Дніпропетровського університету внутрішніх справ почав роботу військово – патріотичний клуб для школярів - «Айрон Дніпро». ( відео )

 Його створили для активної молоді. Під час літнього відпочинку діти зможуть у формі гри ознайомитися з військовою справою. 
Всі заняття розділені на практичний та теоретичний блоки. Їх проводитимуть викладачі вишу. Як проходило навчання дізнавалися наші кореспонденти.
Одну з груп юних патріотів курує відомий «кіборг» Кирило Недря, протягом року він  служив у зоні АТО, а сьогодні ділиться своїм досвідом з молодим поколінням.
Чоловік говорить, що в першу чергу ці заняття орієнтовані на школярів. Та зазначає, що такі лекції у наш час варті уваги.
Організатори говорять бажаючих пройти курс військової підготовки було чимало. Наразі у клубі проходять навчання 46 школярів з Дніпропетровська та області. Протягом тижня дітей ознайомлять з історією збройних сил та азами військової медицини.
Для плідної роботи та комфорту  організатори забезпечили учнів всім необхідним. Це  повноцінне харчування, й проживання у казармах для іногородніх.
Ось так свої літні канікули школярі зможуть провести з користю. А у формі гри ознайомитись з військовою справою. Попереду на них чекають заняття у мультимедійному тирі та ігри в страйкбол.