середа, 24 червня 2015 р.

Приватні підприємці проти військкоматів. ( відео )

 Із початком шостої хвилі мобілізації повернулися і проблеми з пошуком призовників. Тож військовим доводиться буквально «виловлювати» людей на їхніх робочих місцях.
Осіб, яких не можуть знайти за місцем прописки військкомати починають шукати на роботі. Проте, простішим їхнє завдання не стає. Великі підприємства, переважно, ухиляються від співробітництва із представниками Збройних сил.
За словами представників військкомату діяти так  вони просто вимушені. Існуюча база даних військового обліку не відповідає дійсності. Люди зареєстровані, от тільки знайти їх не так просто. А підприємства, які перешкоджають роботі військкоматів, насправді йдуть проти чинного законодавства.
Вадим Бріч – спеціаліст мобілізаційного відділення Жовтневого райвійськкомату м. Дніпропетровська
Для боротьби з порушниками була створена спеціальна комісія. До її складу  увійшли представники військкомату, МВС, податкової інспекції, виконкому та наша знімальна група. При появі людей у формі всі уповноважені особи та керівники підприємств магічним чином зникали.
З трьох підприємств, до яких ми завітали, на співпрацю погодилося лише одне. Та й цю перемогу військкоматівської групи сповіщення важко назвати простою. Адже жодна компанія не хоче відпускати своїх працівників.
Враховуючи масову неявку призовників до військкоматів такі заходи триватимуть. А підприємцям вже час запам’ятати, що протидія державним органам не принесе нічого доброго.