понеділок, 22 червня 2015 р.

У Дніпропетровську на базі центру «Менора» стартував міжнародний науково – практичний семінар – «Історична пам'ять про Другу Світову війну та Голокост». ( відео )

 Дату заходу обрали не випадково, адже в цей день у 1941 році розпочалась Велика Вітчизняна війна. В рамках семінару відбудуться лекції, доповіді та дебати за участі істориків з усього світу.
Розкрити останні досягнення сучасної історичної думки та попередити помилки минулого. Саме під таким гаслом у Дніпропетровську стартував міжнародний науково – практичний семінар. У ньому візьмуть участь відомі науковці з Канади, Німеччини, Сполучених Штатів, Грузії та Росії. Та більше того цього року до заходу залучили молодих вчених із країн Східної Європи.
Долучились до семінару  й учасники антитерористичної операції на Сході. Сьогодні пан
Юрій демобілізований 43 батальйону, 9 місяців провів на передовій.  Раніше займався історією українського господарства. Організатори впевнені: такий  семінар –  можливість для
наукової еліти оцінити та обговорити різні бачення історичних подій. Все це для того аби
знайти відповіді на питання , що хвилюють суспільство сьогодні.
Також в рамках семінару у Дніпропетровську  презентують книгу американського історика
Тімоті Снайдера «Криваві землі Європи: між Сталіним та Гітлером». Автор не лише представить свій бестселер, а й проведе лекцію. Семінари триватимуть до 24 червня й взяти участь у заході зможе кожен бажаючий.