четвер, 11 червня 2015 р.

Питань щодо одержання субсидій у споживачів - виникає чимало. ( відео )

Гарячі лінії голови облдержадміністрації та регіонального департаменту праці та соціального захисту населення «червоніють» від шквалу дзвінків. Найбільше людей  турбує – призначать чи відмовлять. 
Втім остаточну відповідь на це питання ніхто одразу не надасть. Тільки після ретельної перевірки документів.
Найбільш «гарячі» питання щодо надання субсидій стосуються термінів їх призначення.  До управлінь соціального захисту області звернулись майже 73 тисячі споживачів. 68 з половиною тисяч мешканців області таку допомогу від держави вже отримують. Найчастіше питання з яким  звертаються  люди – скільки чекати?
На опрацювання документів управлінням соціального захисту надається 15 днів. Ще 10  витратять на винесення рішення щодо призначення та розміру субсидії. Фактично місяць знадобиться споживачу аби той був у курсі – яку відповідь отримує. Субсидії призначать всім, хто має на це право – запевняють фахівці. Суттєва різниця полягає у тому, що тепер кошти призначаються на цілий рік. А не тільки на опалювальний чи не опалювальний сезон.
Розраховувати на адресну допомогу від держави варто. Кількість бажаючих її отримувати зростає. Чимало чАсу уходить на розгляд документів, але очікування того варте – зазначають фахівці.