понеділок, 22 червня 2015 р.

Лікарі Мечникова – справжні знавці із унікальних операцій. ( відео )

 Протягом останнього часу їх професіоналізм зростає у геометричній прогресії. Нажаль, такий розвиток навичок обумовлений великою кількістю поранених. 
Досвід Дніпропетровських лікарів врятував вже не одну сотню життів.
Професіоналізм  лікарів Мечникова не підлягає сумнівам. Протягом  останнього року саме сюди надходять десятки тяжкопоранених бійців зі сходу. За життя кожного з них і вдень і вночі борються  фахівці  лікарні. Своїми зусиллями  вони  вже врятували  майже півтори  тисячі поранених. Цьому  сприяє  обмін досвідом із зарубіжними спеціалістами, і підтримка громадських організацій, що закупають медичне обладнання.
Юрій Скребець каже, що нові методики хірургічного втручання та подальшої психологічної реабілітації значно полегшують їхню роботу. Наприклад, сьогодні  протезування кінцівок із використанням новітніх технологій набагато менше травмує психіку поранених  а  ніж це було раніше.
Лікарі Мечникова вдячні  меценатам, спонсорам та просто небайдужим городянам за підтримку та допомогу. Вони сподіваються , що цьогорічний День Медика буде останнім, який проходить під час війни.