середа, 24 червня 2015 р.

«Знайомтеся, волонтер!». ( відео )

 Саме так називається новий проект громадської організації «Сила і честь». Його ціль – віддячити усім, хто захищає Україну на фронті, чи в тилу.
«Свято єдності, сили і честі» - перший етап нового волонтерського проекту. Мета заходу об’єднати якомога більше небайдужих. Людям, далеким від новин із фронту потрібно відкривати очі на правду війни.  Адже головна мета цього проекту – донести інформацію до українців,- кажуть організатори.
За словами представників організації, така ситуація склалася через те, що значна частина населення не отримує об’єктивної інформації. А відтак, не може її проаналізувати та дійти своєї власної думки.
Володимир Гарькавий – представник голови громадської організацї «Сила і честь» в Дніпропетровську.
Проект «Знайомтеся, волонтер!» створений для того, щоб усі побачили людей, які щоденно працюють на благо країни. Організатори повідомили: вони знімають соціально-спрямовані відео - ролики. Їх прем’рний показ відбудеться на «Майданчику єдності»,  під час святкування Дня Молоді - 27 червня.
Волонтери сподіваються, що дніпропетровці скористуються можливістю поспілкуватися із волонтерськими організаціями. Відтак, «Свято єдності» буде не тільки веселим, а ще й плідним. І кожен його учасник зможе вирішити: яку саме допомогу він може надати Україні.