понеділок, 22 червня 2015 р.

На Дніпропетровщині вшанували пам*ять жертв війни в Україні. ( відео )

 Сотні мешканців міста зранку прийшли до монумента Вічної Слави. Ветерани війни, духовенство, представники обласної та міської влади,  правоохоронних органів покладанням квітів та хвилиною мовчання віддали данину пам*яті загиблим під час війни.
Особлива увага була прикута до свідків тих подій  - ветеранів. У Дніпропетровській області проживає близько 89 тис ветеранів Другої світової. З них понад 7,5 тис. – інваліди війни.
Ті, хто пройшов війну від першого – до останнього, ледь стримують хвилювання. Таке забути неможливо. Все пам*ятають, особливо той самий перший день війни, яка унесла життя десятків мільйонів людей.
Урок історії – жорстокий та кривавий згадують із болем в душі. Хвилиною мовчання вшанували пам*ять і героїв і безвинних жертв з великим переконанням: війна - злочин проти людства.
Під час церемонії покладання квітів над Дніпром лунав гімн України у виконанні духового оркестру. Над площею Монумента Слави зметнулися білі голуби як символ добра і великої надії на мир у наші державі.