четвер, 4 червня 2015 р.

Медогляд в геріатричному пансіонаті ( відео )

 Приїзд молодих спеціалістів-медиків з лікарні імені Мечникова викликав у підопічних геріатричного пансіонату особливе пожвавлення. 
Ось з мікроавтобуса вивантажують медичне обладнання. Люди в білих халатах готуються до огляду пацієнтів. У пансіонаті понад 600 підопічних різного віку. Тут і старенькі, від яких відмовилася рідні, і діти з особливими потребами, покинуті від дня народження, інваліди 1,2 груп, люди різного віку з обмеженими можливостями.
Лікарня та пансіонат співпрацюють не перший рік. Здоров*я підопічних під контролем молодих висококваліфікованих спеціалістів. У 2012 році в лікарні імені Мечникова організували молодіжний рух та регулярно навідуються з оглядами до геріатричного пансіонату. І це не зважаючи на особливий режим роботи у самій лікарні.
Серед підопічних – чемпіони паралімпійських ігор, художниця Наталія Ніколенко. Дівчина – інвалід дитинства. Лауреат премії «Гордість країни» в номінації «Сила духу». Вишиває, малює, користується комп*ютером, вивчає англійську.
У пансіонаті є своя поліклініка. Вона надає консультативні послуги. Тут працюють геріатри та стоматологи. Але приїзду лікарів із Мечникова - раді. Вузькі спеціалісти – невропатологи, кардіологи, хірурги, урологи ретельно оглядають пацієнтів. Якщо є потреба – направляють  на додаткове лікування.