пʼятниця, 19 червня 2015 р.

Влада взялася наводити порядок на дорогах. ( відео )

 Обіцяють провести ямковий ремонт на 50 автошляхах державного та місцевого значення.
Загалом цього року заплановано відремонтувати понад 200 тис кв метрів таких доріг, на що передбачено з державного бюджету 53 млн грн.
На Дніпропетровщині ремонтують найбільш ушкоджені ділянки доріг державного та місцевого значення. До таких належать магістралі, які виходять за межі населених пунктів. На сьогодні завершено поточний ремонт на 3 дорогах державного значення.
До середини липня будуть проведені роботи ще на 5 автошляхах державного значення. Після цього ремонтуватимуть у посиленому режимі проблемні дороги значення місцевого. Тобто ті, що знаходяться у межах населених пунктів. Розробили програму, відповідно до якої, впродовж кількох років комунальні дороги мають привести до ладу - якісно та у відведений термін. Першими позбудуться ям та вибоїн транзитні автошляхи, маршрути загального користування та ті, на яких знаходяться соціальні та культурні об*єкти – школи, дитсадки, лікарні.
Відповідальність за якісне експлуатаційне утримання дорожного покриття, по-народному – «Ямковий ремонт», ексуть підрядники. Роботу перевірятимуть відповідні управління облдержадміністрації. вже мають  приклад, коли в одному з районів області підряднику довелося виправляти помилки з дорожнього ремонту.
Проводять відновлення шляхів за рахунок обласного   та міського бюджетів. за кошти з місцевого бюджету Дніпропетровська відновлюють сквер на вулиці Гоголя. Тут замінюють тротуарну плитку, встановлюють паркан та бордюри. На перехресті – нові світлофори.
Наступного тижня розпочнуть реконструкцію проспекту Карла Маркса – від пам*ятника Слави – до вулиці Барикадної. Замінять плитку, встановлять нові бордюри. Оновленим центральним проспектом городяни та гості Дніпропетровська пройдуться вже на день міста