середа, 3 червня 2015 р.

В модульному містечку що на лівобережному розмістилися 300 людей. ( відео )

 Свою домівку тут знайшли вимушені переселенці з Донецька, Авдіївки, Пісок та інших  населених пунктів, де точаться бойові дії.  
Олена разом із донькою  переїхала з Донецька до Дніпропетровська рік тому. Вже місяць як мешкає у містечку для  переселенців.  на питання що влаштовує, я що ні відповідає -
А от німецька делегація на чолі із міністром МЗС Франком Шнанмайєром, що пріїхала подивитися на модульне містечко, робить свої нотатки.  мовляв території не вистачає охайності - принаймні асфальтованих доріжок, зелених клумб та дерев. Хоча, зізнався Штайнмаєр - вражений як українці намагаються прикрасити та зробити затишним своє тимчасове житло.
А це два товариші - Кирило з Авдіївки та Микола з донецька. Поки дорослі - чиновники з німцями домовляються озеленити територію - вже розбили нечеличкий квітник у модульному містечку. Біля будиночку де мешкають зробили клумби та посадили невідомі квіти.  та впевнені - вийде гарно.
Дніпропетровщина прийняла  понад 5 тисяч переселенців.  майже половина з них мешкає у модульних містечках, що збудували за допомоги німецького уряду.  нині ж наплив вимушених переселенців потроху зменшується.
Панельні будиночки  на Дніпропетровщині  допомагали зводити німці - україні виділили 200 млн євро . тепер обіцяють финансову допомогу збильшити  на робудову інфраструктури навколо  тимчасового житла.