вівторок, 9 червня 2015 р.

До лікарні імені Мечникова, ще у вересні минулого року, 18ти річного Іллю привезли в край тяжкому стані. ( відео )

 Після поранення у голову з Маріуполя до Дніпропетровська хлопця доставили у без свідомому стані. Декілька тижнів він знаходився у комі на штучній вентиляції легенів.
Відтоді минуло вже дев.ять місяців.
За цей час дніпропетровські нейрохірурги зробили все можливе, щоб Ілля повернувся до нормального життя. Сьогодні він  вже самостійно розповідає, що з ним тоді трапилось.
Поранення Іллі було дуже складним - кажуть лікарі. Адже куля роздробила кістки черепа та зачепила велику кров’яну судину. У  хлопця паралізувало ліву сторону і йому досить складно було розмовляти. Після операції, ще декілька місяців, Ілля  лікувався  у Мечникова, а потім його запросила Литва до свого реабілітаційного госпіталю.
У Литві хлопець пробув два місяці і знову повернувся до Дніпропетровська, щоб зробити ще одне оперативне втручання. Аби повністю відтворити  контури  черепа та загерметизувати його -  лікарі наклали титанові пластини. Гроші на операцію та необхідні матеріали медперсонал  Мечникова зібрав самостійно.
Прооперували  Іллю тільки вчора. Почувається  він добре, самостійно ходить, розмовляє, потроху вчить англійську мову та будує плани на майбутнє. Скоріше бажає повернутися додому, адже там на нього чекає кохана дівчина. Лікарі ж обіцяють відпустити Іллю приблизно через пару тижнів.