вівторок, 26 травня 2015 р.

Свято під відкритим небом! ( відео )

23 травня в Міжнародний день музеїв відбувся захід «Чисті джерела». Традиційно на площі біля Дніпропетровського музею ім. Яворницького зібралися представники різних національних меншин – аби показати єдність України. Деталі знають наші журналісти.
Цьогорічні «Чисті джерела» відбулися під гаслом – свято єднання! Адже присвятили його героям, які загинули, відстоюючи демократичну і незалежну Україну під час Майдану та військових подій на Сході України.
Крім українських  колективів в заході взяли участь представники вірменської, грузинської, єврейської та білоруської громад. Гості свята змогли насолодитися красою українського і грузинського танців.
В рамках святкування на площі відбувся також ярмарок. Майстри, які зібралися там діляться – вони люблять Україну й не здаються, а своєю творчістю намагаються сказати – життя непереможне.
А також із задоволенням поділилися секретами творчості та розповіли про значення своїх доробків.
Організатори «Чистих джерел» цього річ не просто влаштували свято яскравих барв, а ще  вирішили провести благодійний аукціон, гроші з якого підуть на лікування поранених Військових в зоні АТО.
Також організатори запевнили - поєднання свята та доброчинності й надалі буде традицією.