пʼятниця, 22 травня 2015 р.

Рівні автошляхи з якісним покриттям незабаром будуть по всій Дніпропетровській області. ( відео )

 Зараз роботи вже ведуться у Дніпродзержинську, Павлограді та на Нікопольському напрямку. Що  чекає на обласний центр дізнавалися наші журналісти.
Цього року до ямкового ремонту обласних шляхів чиновники підійшли дуже серйозно. Почали з  ретельного  аналізу загального стану всіх доріг, а вже за його результатами розставили пріоритети. В першу чергу латати почнуть шляхи з інтенсивним рухом . Ті, на яких розташовані об.єкти соціальної сфери та  проходять маршрути громадського транспорту.  Щоб реалізувати  всі заплановані   роботи з обласного та місцевих бюджетів вже виділили майже чотириста сімдесят мільйонів гривень.
 Якості  відремонтованих автошляхів – першочергова увага. Ретельно контролюватимуть всі етапи робіт. Особливо там де заплановані капітальні  ремонти. В обласному центрі -- це вулиця Робоча. Тут  повністю відновлять асфальтове покриття, освітлення та  трамвайні колії. Обіцяють, що роботи почнуться у червні, а поки ж місцеві водії продовжують щодня долати двадцяти сантиметрові  вибоїни.