вівторок, 19 травня 2015 р.

Сучасне електронне око зявилося у Дніпропетровську. ( відео )

Лікарня ім. Мечникова отримала у подарунок новий нейрохірургічний мікроскоп.
Ще взимку персонал лікарні тільки мріяв про такий апарат,  який би значно допоміг  їм рятувати життя та прискорювати одужання поранених бійців та інших пацієнтів лікарні. Сьогодні, завдяки не байдужим дніпропетровським бізнесменам, цей унікальний мікроскоп вже працює у Мечникова. За тиждень своєї роботи чудо техніка врятувала вже двох хворих.
Нейрохіругічний мікроскоп, що тепер працює у лікарні ім.. Мечникова вироблено у Німеччині. Він не має аналогів у світі і вирізняється надточною оптикою, надійністю та можливістю використовувати його з максимальним урахуванням потреб кожного окремого пацієнта.
Все це дозволяє лікарям оперувати з найкращими результатами, рятувати життя та здоров’я хворих.
За декілька тижнів  своєї роботи у Дніпропетровську сучасний мікроскоп вже допоміг лікарям врятувати як мінімум два життя. У обох пацієнтів були складні пухлини у голові, які потребували негайного видалення. Мама дев.ятнадцятирічної Ірини із острахом згадує все, що їм з донькою прийшлося пережити.
Зараз Ірина почувається значно краще. Потрошку відновлюється зір і дівчина вже починає ходити.
Нейрохірурги лікарні ім. Мечникова кажуть, що тепер, завдяки надсучасному обладнанню, буде легше рятувати  і бійців з осколковими пораненнями у голову. Адже завдяки високоточній оптиці мікроскопу, хірурги можуть побачити і вилучити найдрібніші уламки.
Раніше складні операції  на головному мозку тривали від восьми до тринадцяти годин. Це значно ускладнювало післяопераційний стан хворого. Тепер, завдяки новому мікроскопу, оперативне втручання проходить чи не вдвічі швидше за 2 – 3 години,  з мінімальною шкодою для пацієнта.