четвер, 14 травня 2015 р.

Янголи у білих халатах відзначають своє професійне свято. ( відео )

В Україні офіційно почали святкувати День медичної сестри з 1997 року. Ця професія і сьогодні є символом милосердя та доброти. Адже іноді вся відповідальність за людське життя лягає саме на плечі звичайної медсестри.
Всесвітній День медичної сестри почали відзначати ще у 19ому сторіччі. Під час Кримської війни англійська медсестра Флоренс Найтингейл зі своїми помічницям врятували сотні життів завдяки своїм відданим зусиллям. З того часу найкращих медсестер нагороджували однойменною медаллю.
В Україні професія медичної сестри є дуже шанованою, адже частіше саме вони найпершими приходять на допомогу хворому. У Дніпропетровську тільки в обласній лікарні ім. Мечникова працює більше тисячі медсестер. І в цей день майже кожна з них отримала подяку, квіти та привітання  від керівників лікарні.
Владислава  одна з наймолодших медичних сестер лікарні Мечникова. Працює тут майже три роки. Впевнена,  що найважливішою рисою для людини  її професії є сміливість та зосередженість.
Відповідальність молодшого медперсоналу велика, каже Влада. Іноді, коли хворому потрібна термінова допомога медсестра не має права на помилку. Тим більше зараз, коли до її лікарні кожного дня привозять поранених хлопців зі сходу. У відділенні, де працює Владислава таких бійців двоє.
Слова вдячності і поваги сьогодні звучали на честь всіх медичних сестер обласної лікарні ім. Мечникова, бо їх праця є надзвичайно важливою і багато хто з них сьогодні виконує свої завдання краще ніж деякі лікарі.