четвер, 14 травня 2015 р.

У Дніпропетровську пройде «Ніч музеїв». ( відео )

 Шістнадцятого травня  для гостей та жителів міста влаштують справжній історичний перформанс. В національному історичному музеї імені Дмитра Івановича Яворницького вже завершуються останні приготування до великого дійства. На репетиції побувала і наша знімальна група.
Вже цієї суботи зали Дніп нац. істор музею ім…оживуть. Шестигодинний марафон пройде в рамках європейської акції «Ніч музеїв».
До цього проекту музей  долучився ще у 2005 році. Тоді для відвідувачів вперше влаштували театралізовану нічну екскурсію. Та в  останні роки організатори дещо змінили формат. Тепер всім охочим пропонують не один тематичний маршрут, а готують в кожному залі особливу виставу.
Зможуть наші відвідувачі брати участь у будь-якому дійстві…подія буде досить цікавою.
За словами організаторів, Ніч музеїв дніпропетровцям до вподоби, торік на неї завітали більше 2 тисяч відвідувачів. Тим, хто прийде цими вихідними обіцяють, в черзі не занудьгують.
Відбувається у нас під музеїм черга, щоб не нудьгували…дитячий майданчик
Наукові співробітники музею Андрій та Олена  вживаються у нові для себе образи. На нічному марафоні вони представлятимуть побут подружжя середнього класу 20 століття. Розповідають, готувалися довго і поетапно.
А ці хлопці з шАблями, як справжні козаки, відпрацьовують бойові рухи. РОзповідають, підготували цікавий виступ, який перенесе всіх відвідувачів до епохи козацької слави.
Ми збьираємся показати життя козаків на січі …як вони любили
Люди будуть приходити …нести козацький дух в маси
Тож вже цієї суботи в Дніпропетровський історичний музей чекають з 18 години на всіх любителів цікавого. І запевняють - на цій історичній мандрівці-марафоні кожен відвідувач відкриє для себе щось нове.