четвер, 14 травня 2015 р.

Щорічно в усьому світі 15 травня відзначається Міжнародний день сім*ї. ( відео )

 Розвиток та виховання дитини напряму залежить від того, в якому оточенні вона зростає. Становлення людини відбувається у родині.
Щорічно в усьому світі 15 травня відзначається Міжнародний день сім*ї.
Напевно, для того, щоб нагадати дорослим про велику відповідальність,яку беруть на себе пари, що вирішили поєднати свої долі. В обласному центрі напередодні міжнародного свята відбувся святковий концерт, на якому побувала і наша знімальна група.
Піснями й танцями зустрів Дніпропетровський Палац культури «Шинник» запрошених на свято з нагоди Дня сім*ї. Серед них - Людмила Василівна – сучасна, турботлива бабуся. На свято завітала з Лаурою та Льовою.
Жінка багато часу проводить із дітьми. Знає їх уподобання, робить все для розвитку онучки та онука. На запрошення прийти на концерт відгукнулася не вагаючись, бо дуже любить мистецтво та привчає до нього малюків.
Організував свято, вже не вперше, Дніпропетровський міський центр соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді.
Учасники творчих колективів дуже старалися подарувати глядачам святковий настрій. Здавалося, вони зовсім не хвилювалися. Більше переживали рідні. Та мабуть Це і є основа родинного щастя – любов,повага та турбота про тих, хто найдорожчий у світі.