пʼятниця, 15 травня 2015 р.

За 12 місяців проведення АТО в обласній клінічній лікарні імені Мечникова лікування пройшли 1340 тяжкохворих поранених. ( відео )

Більш ніж 6 тисяч годин в операційній пліч-о-пліч провели хірурги, медсестри, анестезіологи. Результат роботи вражаючий – 99% поранених врятовано!
Лікарі Мечникова ділилися своїм досвідом із колегами з інших медустанов.
Як лікувати травми від поранеь, вогнепальної зброї та АТО. Про це дискутують  лікарі медзакладів області. організували велику науково-практичну конференцію - обмінюються досвідом. Передовик у лікуванні поранених - обласна лікарня імені мечникова. Саме сюди  привозять бійців із зони АТО. Тож фахівці мають  чим поділитися із колегами.
Головний лікар Мечникова впевнений, що співпраця різнопрофільних медустанов зможе не тільки поставити поранених бійців АТО на ноги, а й повернути їх до мирного життя. За умови, якщо на результат працюватимуть всі – від реаніматологів й вузькопрофільних спеціалістів до психологів.
Серед врятованих фахівцями лікарні імені Мечникова й мобілізований кадровий офіцер Ігор Дацунов. 15 січня цього року  він отримав осколкове поранення в голову під Донецьком. Пережив дві операції, кому. Зараз безкоштовно проходить реабілітацію на базі санаторію «Новомосковський».  Нині ж  його оглядають фахівці з обласної лікарні.
Не втрачає надію на повне одужання Ігоря і його дружина Світлана. Жінка відтепер поряд із ним 24 години на добу. Прогнози лікарів, говорить, позитивні.
За рік проведення АТО через руки медиків лише обласної лікарні  пройшло більше тисячі трьохсот  поранених бійців.  Й 99 відсотків з них - врятовано.